O BŘEZNOVÉ EXOTICE, ŽENICHOVI Z OŘÍŠKU A STRASTECH SINGLE DOVOLENÝCH

Když jsme v březnu 2019 hledaly s kámoškou destinaci, kde mimo jiné i důstojně oslavit narozeniny, vůbec jsme netušily co se během dalších měsíců stane. A že narozeniny rok poté budu slavit ve státě s uzavřenými hranicemi, s přáteli si připiju max virtuálně a svět nejspíš už nikdy nebude stejný.

f741651f-19d6-4628-a577-ce60bc3b4029

Ale zpět k oné destinaci. Naše představy byly jasné – délka letu, která nás neodrovná na další 2 týdny, příjemné klima, teplé moře, dobré jídlo. A tak jsme se už po několikáté obrátily na paní Hanu z HB Tour a i tentokrát nám dobře poradila, když doporučila a zajistila Omán. Nevěděla jsem o něm vůbec nic, o to příjemněji nás země překvapila. Je fakt, že tahle dovolená nebyl road trip ani cesta za dobrodružstvím, chtěly jsme si jen odpočinout, jíst, pít, číst knížky a tupě zírat na moře (můj oblíbený program).

Do Ománu létal Fischer z Prahy, ale my jsme zvolily odlet z polské Vratislavi, protože finanční úspora byla tentokrát výrazná a ve Vratislavi jsme ještě nebyly, takže jsme vyjely den předem, zabookovaly si příjemný hotel v centru, prohlédly si náměstí a večeři v něčem co se jmenuje CHATKA PRZY JATKACH jsme taky nemohly vynechat. Zvlášť když smažené pirožky s masem a zelím a nadýchané bramborové knedlíčky plněné masem s houbovou omáčkou jsou ideální jídlo na pozdní večer.

Cesta byla trošku vopruz díky tankovací pauze na Kypru, ale dalo se to přežít a Omán nás uvítal krásným ubytováním s all inklusive, čisťounkými plážemi i dokonale teplou vodou na koupání a z dlouhého mola jsem ráno chodila pozorovat divoké delfíny. Jasně, byly jsme celou dobu v resortu a kolem dokola všude jen písek, ale celý resort byl moc hezky udělaný se spoustou vyžití, možností projížděk na kole, hezkou marinou s večerními programy a obchůdky i skvělým jídlem.

A co se týká devilských skandálů? No, tady jsem byla trochu opatrná, přece jen muslimská země…. Mile mě každopádně překvapilo, že ománští muži jsou velmi slušní, vždy krásně upravení, super. Ale na veselý večer taky došlo. Prostě český muž nezklame.

Dovolená v hotelovém resortu se totiž vyznačuje tím, že se tam nedá s nikým seznámit. Tedy pokud není vaším vysněným ideálem srbský barman nebo italský animátor. Všude (více či méně…) zamilovaný páry nebo rodinky.
Po 3 dnech single pobytu mezi dvojicemi, které se kolem vás ruku v ruce prochází při západu slunce po pláži, cicmají se vedle vás na baru a natírají si vzájemně záda opalovákem….máte chuť se jít zabít 😅
Když už se na takovém pobytu nějakou náhodou ocitnou 2 muži…. tak jsou buď na muže…. nebo to je otec a syn, kdy jeden je přes můj věkový limit a druhý zase pod.
Jednoho večera se ovšem neskutečné stalo skutkem. V resortu se objevili 3 muži. Bez žen!! Působili hetero dojmem. Co na tom, že ani jeden se nám nelíbil. Doba je zlá a není čas na hrdinství, řekly jsme si.
Podrobily jsme je tedy na baru bližšímu ohledání a zjistily, že jeden je ženatej, druhej zasnoubenej a třetí našrot vožralej. Teda pardon, to zase abych jim nekřivdila, vožralí byli všichni tři už v 8 večer.
Dilema mé kamarádky „jak se podělíme o ten jediný kondom co máme s sebou“ tímto bylo   vyřešené. A já se zařekla, že příště zkusim místo resortu hostel plný mladých křupavých salátků. Nebo pobyt s rybařením.

A jak to dopadlo s narozkama? Dobře, jak jinak! V den mých narozenin jsme večer odlétaly zpět domů, o to víc mě překvapilo, když kámoška ráno přišla, ať se sportovně (už to mě vyděsilo!) obléknu, že má pro mě překvapení. Říkala jsem si, že teda nejspíš půjde o výlet na kole nebo nějaký trip lodí. Když pak před hotelem přibrzdila obouchaná dodávka a po otevření dveří se vysypalo tak půl balíku sena, začala jsem tušit, že ten sportovní oděv si opravdu dnes zahraje. A taky že jo, holčina nás dovezla ke stájím, tam jsme vyfasovaly koníky a průvodce a vyrazily na vyjížďku po pláži. Až na šílené horko a výhled na fabriky (asi…?) to bylo super Ja další překvápko mě čekalo na hotelu. Čokoládový dort a tři KOKOSOVÉ!!! oříšky pro Devilku. Stanovila jsem dle svých preferencí, že v jednom bude kůň, v druhém ženich a v třetím další brabantík. Tehdy jsem vůbec netušila, jak blízko jsem pravdě!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s