LIPICÁNI V BARU I HOGO-FOGO WELLNESS V ALPSKÉM STYLU

I letos jsme si vyrazili na úžasný road trip po Rakousku, Švýcarsku a Itálii.

(Tango: „Od listopadu do konce dubna jsem prodělal 2 operace a dlouhou rekonvalescenci a usoudil jsem, že si tedy zasloužím být rozmazlen ve velkém stylu. A taky jsme si s bráchou už dlouho neváleli psí kejtičky v nějakém hoch nóbl hotelu což maminka naštěstí uznala a tak jsme vyrazili do našeho oblíbeného Rakouska a tentokrát to bylo opravdu super luxusní.“).

Vyjeli jsme v neděli dopoledne a po 4 hodinách příjemné cesty (po dálnici skoro až na místo), jsme dorazili do našeho prvního cíle – krásného alpského hotelu Stanglwirt. Naši mámu sem nalákalo kromě echt rakouského wellness hlavně stádo bílých lipicánů, které prý hosti můžou pozorovat třeba z hotelového baru.

IMG_0258

V hotelu nás moc mile přivítali a udělali nám prohlídku a uvedení do pokoje, po kterém nám nebylo úplně jasné, jestli v tom obrovském labyrintu a změti chodeb do toho našeho pokoje ještě někdy trefíme.

My jsme sice hotelové wellness ani nezahlídli, ale maminka vypadala nadmíru spokojeně – že prý je to celé zařízené v alpském stylu, ve dřevě, se spoustou kytek, pohodlných lehátek, tři krásné bazény, dva z nich o teplotě 28 stupňů, jeden s plaveckou časomírou, další (největší v Evropě) venkovní bazén se slanou vodou o teplotě 36 stupňů, vířivka s výhledem na akvárium s mořskými rybkami, nad ní prostor s vyhřívanými vodními postelemi a nádherným výhledem na hory, několik druhů finských saun, parních komor a solná jeskyně, luxusní prostory SPA pro masáže a koupele, prostě opravdové wellness tak jak to v Rakousku umí.

My jsme si ale samozřejmě nejvíc užili lítání po loukách a v lese, strašení hotelových koček i labutí a čistý alpský vzduch.

P.S. při placení hotelového účtu buďte ve střehu, nedopatřením nám byl naúčtován (již tak dost vysoký) poplatek za pejsky hned 2x – to se samozřejmě může stát, ale dost velký zmatek v cenách byl už při objednávání pobytu (kalkulaci museli 2x předělat), takže obezřetnost je bohužel na místě.

Naše další cesta vedla rovnou do Švýcarska.

Tip na ubytování: http://www.stanglwirt.com

TIP UŽIJTE SI BEZ PEJSKŮ: masáž a koupel s olejem a okvětními plátky růží, se sklenkou sektu

IMG_0296

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s