V ZAHRADĚ – OÁZA KLIDU U STROMOVKY

Letní počasí letos udeřilo s plnou silou a jaro se tentokrát skoro ani nekonalo. A protože své procházky s pejsky i bez nich ráda spojuju s nějakým příjemným cílem (není nad správnou motivaci :-)), stalo se mým oblíbeným místem i tohle malé překvapení.

1 DSC08641 (1)

Do hotelu Schwaiger, v kterém se nachází i restaurace V zahradě, se můžete vydat příjemnou procházkou přes Stromovku a po nedělním obědě nebo romantické večeři se zase stejnou cestou odebrat zpět a ještě přitom trochu vychodit nahromaděné kalorie. Protože těm se V zahradě prostě nedá odolat.

 

Ať už sem dorazíte na rychlý pracovní oběd s kolegy či klientem, na večeři se svou polovičkou nebo víkendový oběd, kvalita jídla vás nikdy nezklame. Zkuste třeba nedělní pekáč s celým kuřetem, bramborovou kaší a mrkvičkou nebo lahodný předkrmový tataráček. Navíc tu každý víkend mají nějaké specialitky, především z grilu a vlastní udírny.

 

Největší předností tohoto podniku je ale právě nádherná zahrada, z které se vám vážně nebude chtít odejít. Potřebujete na chvíli vypadnout z kanceláře a v klidu pracovat na notebooku a přitom chcete být venku když je tak nádherně? Posaďte se V zahradě a s dobrým drinkem vám tu práce půjde od ruky jedna báseň 🙂

http://www.vzahrade.com

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s