ŠŤASTNÝ SINGLE TÝDEN BEZ MEJKAPU A PODPRSENKY, PLNÝ MALÝCH I VELKÝCH DIVŮ

Maledivy patřily k mým vysněným destinacím už spoustu let a dávno bych se tam vydala, kdybych pořád neslyšela kolem sebe „nemůžeš jet na Maledivy sama, TAM SE PŘECE JEZDÍ S CHLAPEM, na romantickou dovolenou plnou sexu, akorát tam chytíš depku z těch zamilovaných párů blablabla“. Tak jsem teda čekala a čekala až tam budu moct jet „S CHLAPEM“ a protože jsem se stále nějak nedočkala, usoudila jsem stejně jako u mnoha jiných destinací předtím, že bych se taky těch správných okolností nemusela dočkat a radši pojedu hned, dokud na to mám čas/prostředky/zdraví a než nějaké další tsunami vymaže Maledivy z mapy. Tento postup se prostě osvědčil.

Nakonec jsem tedy nejela sama, ale s kamarádkou, což je ve finále stejně většinou řešení, které vám zajistí pohodovou dovolenou bez zvednutého prkénka a dohadování na všechna možná výbušná témata, protože co si budeme povídat, s kámoškou se holka na všem dohodne tak nějak jednodušeji – doporučuje 10 z 10 vdaných žen

Už jste si možná stihli všimnout, že většinou dělám věci přesně obráceně než by se dělat měly, asi nějaká genetická porucha. Takže když všichni jezdí na Maledivy coby jednu ze svých nejluxusnějších dovolených kde se pořádně plácnou přes kapsu, my ne. My tuto cestu pojaly naopak nízkonákladově, sehnaly jsme relativně levné letenky a přes jednu šikovnou českou agenturu rezervovaly ubytování nikoli v klasickém resortu, ale v 3-hvězdičkovém hotýlku na malém ostrově mezi místními.

Do luxusní maledivské dovolené to sice mělo na míle daleko, na druhou stranu to ale bylo tak úžasně autentické, intenzivní a nabité zážitky, že to považuju za jednu z mých nejlepších cest.

d4e98204-a428-4307-b4dc-9ff4a6caaac1

Úplně nejšťastnější totiž jsem když můžu strávit celé dny plaváním v teplém moři a jízdou na lodi, s větrem ve vlasech a nasolenou kůží, takže Maledivy byly dokonalá volba. Protože jsme nebydlely v resortu s vlastní pláží a na ostrově byla jen maličká oplocená „bikini beach“ (nikde jinde se nesmí koupat jen v plavkách), rozhodly jsme se každý den vyjet na nějaký výlet.

Plavání s želvami i s obřími mantami patří k mým nejsilnějším zážitkům, kvůli želvám jsem se konečně naučila i šnorchlovat, resp. tedy překonat odpor k tomu, abych si strčila do huby dýchací trubku ožužlanou bezpočtem dalších lidí a naučit se tou věcí dýchat.

Pokud máte stejný problém, doporučuju koupit ve sportovním obchodě šnorchlovací masku, s kterou si nemusíte strkat nikam nic a funguje skvěle. A vypadat v ní budete zhruba takhle:

foto 8

Maledivský týden byl plný skvělého jídla od sympaťáka hotelového kuchaře, krásných mladých mužů co se o nás během lodních výletů vzorně starali na palubě i pod hladinou, úžasného koupání, barevných rybiček…. A co víc si lze v únoru přát?

A kde si ještě můžete užít koupání v teplém tyrkysovém moři, adrenalinovou jízdu jeepem i ponorkou a koupání v laguně pod dohledem sexy rangera? Mrkněte sem 🙂

44f15520-44b9-4b67-97e8-d24f610199c9

Tip na ubytování: https://www.maledivy-levne.cz (za nás konkrétně Hotel Mirian Sky na ostrově Gaafaru – hezký čistý komorní hotýlek, moc dobré jídlo, skvělý personál co se o vás bude starat jako o vlastní)

Tip na výlet: určitě vyražte na Picnic island a plavání s mantami, na 1 den si taky udělejte výlet do resortu, ať vidíte o čem jsou ty luxusní dovolené tam si užijete ty nádherné pláže co znáte z katalogů a nacpete se hezky po česku u buffetových stolů

2 komentáře: „ŠŤASTNÝ SINGLE TÝDEN BEZ MEJKAPU A PODPRSENKY, PLNÝ MALÝCH I VELKÝCH DIVŮ

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s